کد خبر:975
پ
پست بین‌المللی اکسپرس با شرکت خدمات بازرگانی تاجر – خبرگزاری

پست بین‌المللی اکسپرس با شرکت خدمات بازرگانی تاجر – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، گسترش تجارت بین کشورها موجب شده تا سازمان‌ها و افراد بتوانند به راحتی با نقاط مختلف دنیا به تعاملات تجاری بپردازند و از این تبادلات تجاری منتفع شوند. به همین دلیل وجود سرویس‌های حمل و نقل سریع که بتواند در مدت زمان کم یک مرسوله را از کشور مبدا به […]


به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، گسترش تجارت بین کشورها موجب شده تا سازمان‌ها و افراد بتوانند به راحتی با نقاط مختلف دنیا به تعاملات تجاری بپردازند و از این تبادلات تجاری منتفع شوند. به همین دلیل وجود سرویس‌های حمل و نقل سریع که بتواند در مدت زمان کم یک مرسوله را از کشور مبدا به کشور مقصد منتقل نمائید امری ضروری است و یکی از ارکان کسب و کارهای بین المللی امروزی محسوب می‌شود. پست بین المللی اکسپرس این فرصت را در اختیار تمامی افراد در نقاط مختلف دنیا قرار داده تا در کمترین زمان بتوانند بسته‌های شخصی یا تجاری خود را به دورترین نقاط ارسال کنند.

شرکت خدمات بازرگانی تاجر یکی از شرکت‌های فعال در زمینه پست بین المللی در کشور است که توانسته در مدت زمان کوتاه رضایت مخاطبان خود را جلب نماید. با خدمات بازرگانی تاجر می‌توانید در مدت زمان کوتاه، بسته‌های تجاری و شخصی خود را از نقاط مختلف دنیا به مقصد ایران ارسال و در محل مورد نظر تحویل بگیرید.

خدمات بخش پست بین المللی اکسپرس شرکت بازرگانی تاجر

* دریافت کالای خریداری شده شما از تمام شهرهای تجاری چین و کشور امارات و ارسال بسته‌های تجاری به ایران

* برآورد قیمت و اعلام هزینه پست بین المللی اکسپرس از تمامی نقاط دنیا به ایران

* انجام خدمات سورس یابی و پیدا کردن محصول مورد نظر شما

* مشاوره رایگان در بخش ترخیص کالا از گمرک

مزایای شرکت خدمات بازرگانی تاجر

کاهش هزینه‌های پست بین المللی و حمل و نقل: شرکت خدمات بازرگانی تاجر با بهینه سازی فرایندها و همکاری با شرکت‌های متعدد تجاری در داخل کشور و خارج از کشور نظیر چین، امارات، ترکیه و… توانسته است هزینه‌های واردات کالا را به شدت کاهش دهد.

تسلط کامل به فرایندهای گمرکی: فرایند ترخیص کالا در کشورهای مختلف، قوانین و هزینه‌های مخصوص به خود را دارد. کشور ایران دارای یکی از سخت گیرانه‌ترین قوانین و تعرفه‌های گمرکی در جهان است که این امر موجب پیچیدگی و طولانی بودن فرایند ترخیص کالا در کشور است. به همین دلیل ترخیص کالا در ایران نیاز به سال‌ها تجربه دارد. بهتر است قبل از ارسال بسته‌های شخصی و تجاری خود به ایران از خدمات رایگان مشاوره‌ای شرکت بازرگانی تاجر بهره مند شوید تا کارشناسان ما بهترین راه حل را برای شما انتخاب و به شما پیشنهاد کنند.

انجام کلیه فعالیت‌های گمرکی: شرکت خدمات بازرگانی تاجر می‌تواند به عنوان نماینده شما، تمامی فرایندهای گمرکی برای ورود قانونی کالا به کشور را از جانب شما انجام داده و در کمترین زمان کالای شما را از گمرک ترخیص نماید.

چه کالاهایی را می‌توان از طریق پست بین المللی اکسپرس دریافت نمود؟

پست بین المللی اکسپرس با توجه به اینکه توسط هواپیما به کشور ارسال می‌شود دارای محدودیت‌هایی است. بسته شما بایستی ماهیت تجاری نداشته باشد تا بتوان آن را بر روی ریل ترخیص کرد. در غیر این صورت همانند بارهای کارگو بار یا بسته شما قبض شده و روال ترخیص خاص خودش را خواهد داشت. بارهایی که زیر ۱۰۰ کیلوگرم وزن دارند، برند نیستند، ماهیت پستی و غیرتجاری دارند یا برای تولید استفاده می‌شوند هم اکنون قابلیت ارسال به صورت پستی را دارا می‌باشند.

سرعت بسیار بالا در دریافت کالا یکی از مواردی است که موجب محبوبیت روز افزون پست بین المللی اکسپرس شده است. در روش‌های دیگر حمل و نقل که شامل حمل و نقل زمینی، ریلی و دریایی است مراحل ارسال و دریافت کالا ممکن است حتی بیشتر از یک ماه طول بکشد تا مرسوله مورد نظر به دست شما برسد اما در روش پست اکسپرس در کمترین زمان ممکن مرسوله به شما تحویل داده خواهد شد.

شرکت خدمات بازرگانی تاجر توانایی حمل و نقل بین المللی و ترخیص کلیه کالاها و محموله‌های صادراتی و وارداتی را در حداقل زمان ممکن با بهترین کیفیت دارا می‌باشد. هم اکنون شرکت خدمات بازرگانی تاجر با بسیاری از ترخیصکاران مطرح در گمرکات کشور همکاری می‌کند و بسیاری از بارهای گمرک فرودگاه امام خمینی (ره) را ترخیص می‌کند.

برخی خدمات تاجر در حوزه ترخیص کالا عبارتند از؛

* ترخیص کلیه کالاها و محموله‌های تجاری و صنعتی

* ترخیص بصورت عقد قرارداد سالیانه با افراد و سازمان‌ها

* ترخیص موردی برای کالاهای خاص

* ارائه خدمات ترخیص کلیه بارهای تجاری و غیرتجاری

* ترخیص کلیه بارهای خاص که نیاز به مجوزهای اختصاصی برای خروج از گمرک دارند

* تخصیص کارشناسان مجرب به هر مشتری

* پاسخگویی آنلاین به مشتریان

* حذف واسطه‌ها و کاهش هزینه‌ها

* ارائه مشاوره تخصصی رایگان به مشتریان در امور مربوط به ترخیص

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه پست بین المللی اکسپرس و ترخیص کالا به وب سایت شرکت خدمات بازرگانی تاجر مراجعه نمائید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.گروه مسترترخیص : جهت منبع خبر کلیک کنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید